Albüm Tasarım Merkezi

0532 495 42 78

0212 951 08 33

0532 495 42 78

0212 951 08 33

info@albumtasarimmerkezi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Sık Sorulan Sorular
Anasayfa Sık Sorulan Sorular

Yurt dışına da tasarım hizmeti veriyormusunuz, yoksa sadece Türkiye içinmi geçerlidir ?

Yurt dışına da tasarım hizmeti vermekteyiz, Türkiye geneli bir çok fotoğrafçı müşterimiz gibi, yurt dışından da tasarım ve photoshop hizmeti verdiğimiz birçok fotoğrafçı müşterimiz bulunmaktadır.

Panoramik albüm satışınız varmıdır, sitedeki fiyatlar fotoğrafçılar içinmidir ?

Evet çeşitli kategorilerde panoramik albüm satışları yapıyoruz, sitemizde verilen albüm fiyatları fotoğrafçı arkadaşlarımız için belirlenmiş fiyatlardır. Fakat mevcut çalıştığınız albümcünüz var ise, sadece tasarım hizmeti vermekteyiz, hiçbir fotoğrafçımız albümleri bizden almak zorunda değildir. Tasarımınızı gerçekleştirip baskıya hazır olarak size yolluyoruz, size sadece albümcünüze transfer etmek kalıyor.

Tasarım hizmeti için fotoğrafçı olmak zorundamıyım ?

Hayır fotoğrafçı olmak zorunda değilsiniz, fakat sitemizde belirtilen fiyatlar fotoğrafçılarımız için verilmiş olup, fotoğrafçı olmayan müşterilerimizde farklılık göstermektedir.

Fotoğraflarda bir shoplama istemiyorum, sadece albüm sayfalarını tasarlayabilirmisiniz ?

Evet. Dilerseniz gönderdiğiniz fotoğraflarda hiçbir oynama yapmadan, sadece tasarım hizmeti verip, albüm sayfalarına yerleştirme hizmeti de verebiliriz.

Fotoğrafçılığa yeni başladım, ticari çalışmıyorum, sizinle çalışabilirmiyim ?

Evet. Kurumsal veya bireysel farketmiyor, tüm fotoğrafçı arkadaşlarımıza aynı hizmeti veriyoruz.

Çalıştığım albümcü yok, albümde temin edebiliyormusunuz ?

Evet, çalıştığınız albümcü yoksa dilerseniz albümde yapabiliriz. İstediğiniz albümü ürünler sayfasından seçerek satın alabilirsiniz.

Sürekli iş vereceğim, borç olarak yazdırıp, aylık veya haftalık toplu ödeme yapabilirmiyim ?

Çalışma sistemimiz gereği, ödemesi sisteme girmeyen işin çıkışını yapamıyoruz, sistemsel olarak böyle bir takip şeklimiz yok. Eğer her iş için ödeme yapmak size vakit kaybı oluşturuyorsa, toplu ödeme yapabilirsiniz. Yapılan işlerin ödemeleri, cari hesabınızda öncesinde yapmış olduğunuz bakiyeden düşülerek, onayınızla birlikte direk tarafınıza transfer işlemi gerçekleştirilir, böylelikle işlerin daha hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Size fotoğrafları yolladım, kaç gün içinde tasarımı bitmiş oluyor ?

Fotoğraflar elimize ulaştıktan sonra, genelde en geç 4 iş günü içerisinde albüm tasarımınız hazırlanmış olmaktadır.

Elimde fotoğraflar var, albüm tasarımı yaptırmak istiyorum, sistem tam olarak nasıl çalışıyor ?

Öncelikle bir defaya mahsup, iletişim numaralarından veya whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçiyorsunuz, size ait 3-4 soru ile kaydınızı açıyor ve size müşteri numarası veriyoruz. Artık müşteri numaranızla tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Sitenin üstünde veya altında bulunan TRANSFER linkine tıklayarak, açılan sayfadaki alana, albüm için seçilmiş olan fotoğrafları ekleyip, açıklama kısmına, müşteri numaranızı, albüm ölçünüzü ve varsa notunuzu yazarak, AKTAR diyorsunuz ve aktarım tamamlanana kadar sayfayı kapatmıyorsunuz. Aktarım tarafımıza aktarıldığında, aktarımın başarılı bir şekilde yapıldığına dair tarafınıza mail de gelecek, aktarım işlemi ile işiniz bitmiş oluyor. Yollamış olduğunuz fotoğraflar istediğiniz ölçüde sayfalara yerleştirilip, photoshop işlemleride yapılarak, whatsapp tan tarafınıza sayfalar onay için gönderilmektedir, onayınızla birlikte, havale,eft veya kredi kartı ödemenizi yapıyorsunuz, onay ve ödemenin ardından, albüm tasarım sayfalarınız baskıya hazır bir şekilde mail adresinize transfer ediliyor.

Bizi Arayın 0532 495 42 78

0212 951 08 33

Bizi Arayın 0532 495 42 78

0212 951 08 33

Büyükdere Cad. No:34 K6 Mecidiyeköy Şişli-İstanbul
0532 495 42 78

0212 951 08 33

mail ile ulaşınız
info@albumtasarimmerkezi.com

Albüm Tasarım Merkezi

Albüm Tasarım Merkezi , tamamen fotoğrafçıların işini kolaylaştırmak için kurulmuş ve kurumsal bir firmadır. Site içerisinde kullanılan yazı ve fotoğraf gibi materyallerin farklı yerlerde izinsiz kullanılması ve kopyalanması telif kanunları gereği yasaktır. Tespiti halinde kullananın sorumlu olacağı beyan olunur. Albüm Tasarım Merkezi Coping Right © 2019

E-BÜLTEN ABONELİĞİ