Albüm Tasarım Merkezi

0532 495 42 78

0212 951 08 33

0532 495 42 78

0212 951 08 33

info@albumtasarimmerkezi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Profesyonel fotoğrafçılık geçmişi olan bir firmayız. Yıllarca verdiğimiz fotoğrafçılık hizmetlerinde gördük ki, fotoğrafçılıkta en çok zaman alan konulardan birisi, photoshop ve albüm tasarım işleridir. Çok ekonomik fiyatlar ile bu işleri kolaylaştırmanın yolunu aradık ve albüm tasarım merkezini kurmaya karar verdik. Açıldığı günden bugüne çok büyük ilgi gören ve şu anda yüzlerce fotoğrafçıya hizmet veren albüm tasarım merkezi, hızlı çözümler ve ekonomik fiyatlar ile sadece Türkiye' de değil, bir çok ülkeden fotoğrafçılarımıza hizmet vermektedir. 

Fotoğrafçılarımıza diyoruz ki, sizler işinize ve müşterilerinize odaklanın, müşterinizi bulun, fotoğraflarınızı çekin, kalan işinizi biz yapalım. Photoshop ve albüm tasarım işlerine harcadığınız zaman sizlere kalsın. Albüm tasarım merkezi ile bir kere çalışmanın rahatlığına alıştıktan sonra bir daha vazgeçemeyeceksiniz. Sonrasında farkettik ki, birçok sektöre girmiş ve fotoğrafçı olarak yoluna devam etmek isteyen yeni arkadaşlarımız var, photoshop ve tasarım konusunda eksikleri var, bu arkadaşlarımızında işini kolaylaştırmış olduk.

vision

MİSYONUMUZ

Fotoğrafçılarımızın çektiği zorluk ve kaybettikleri zamanı, geri kazandırmanın yolunu ararken kurulan şirketimiz. Fotoğrafçılık deneyimi ile, sektörü en alt bireysel hizmet verende, en büyük kurumsal hizmet veren şirketlerine kadar, hepsine aynı kalitede ve sürede hizmet vererek, yüzlerce fotoğrafçının yanında olmuştur.

vision

VİZYONUMUZ

Her gün kendimizi yenileyerek, sadece Türkiye olarak değil, Dünyanın her noktasına aynı kalitede hizmeti vererek, sektörde hizmet eden fotoğrafçı arkadaşlarımıza zaman ve para kazandırmak, işlerinin daha hızlı ve kazançlı olması için yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Fotoğrafçılıkta zaman en değerli konudur.

DEVAMI

KISACA İŞİMİZDEN BAHSETMEK GEREKİRSE ;

Sizler bizi arayarak 2 dakika içinde kaydınızı yaptırıp, müşteri numaranızı alıyor ve hizmet almaya başlamış oluyorsunuz. 

Öncelikle albüme koyulacak seçilmiş olan fotoğrafları bize, sitemizin üstünde ve altında bulunan menüden TRANSFER e tıklayarak, açılan alanda müşteri numaranızı belirterek fotoğraflarınızı ekliyor ve transfer ediyorsunuz. Belirlediğiniz albüm ölçülerinde tasarımınızı baskıya hazır hale getirip, size whatsapp üzerinden onay için atıyoruz, onayınız ve ödemeniz ile birlikte, tasarımın orjinal halini, baskıya hazır şekilde mailinize transfer etmiş oluyoruz. Sizede mail ile gelen fotoğrafları alıp, albümcünüze iletmek kalıyor.

İşte bu kadar basit.

Bizi Arayın 0532 495 42 78

0212 951 08 33

Bizi Arayın 0532 495 42 78

0212 951 08 33

Büyükdere Cad. No:34 K6 Mecidiyeköy Şişli-İstanbul
0532 495 42 78

0212 951 08 33

mail ile ulaşınız
info@albumtasarimmerkezi.com

Albüm Tasarım Merkezi

Albüm Tasarım Merkezi , tamamen fotoğrafçıların işini kolaylaştırmak için kurulmuş ve kurumsal bir firmadır. Site içerisinde kullanılan yazı ve fotoğraf gibi materyallerin farklı yerlerde izinsiz kullanılması ve kopyalanması telif kanunları gereği yasaktır. Tespiti halinde kullananın sorumlu olacağı beyan olunur. Albüm Tasarım Merkezi Coping Right © 2019

E-BÜLTEN ABONELİĞİ